Petr Ptáček (1968)

Sphinx Benzin

litografie, 2018, 22,5 x 41,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, č. 58/70

ID: 20

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:19

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)