Petr Ptáček (1965)

Britten U.S.A

litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, rám, č. 60/80

ID: 21

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:20

Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)