Petr Ptáček (1965)

Řiditelný balon

litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

ID: 4

Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:03

Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)