Petr Ptáček (1965)

Comet

litografie, 2008, 25,5 x 20,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, 8/80

ID: 5

Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:04

Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)