Petr Ptáček (1965)

Tigermoth

litografie, 2006, 26 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/100

ID: 6

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:05

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)