Petr Ptáček (1965)

Nádraží

litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 35/60

ID: 7

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:06

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)