Petr Ptáček (1965)

ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70

ID: 8

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:07

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)