Ivan Ouhel (1945-2021)

Kubismus

olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno

ID: 10

Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:09

Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)