Ivan Ouhel (1945-2021)

Koule

olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám

ID: 11

Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:10

Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)