Vladimír Novák (1947)

olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám

žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

ID: 12

Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:11

Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)