Martin Balcar (1957)

akvarel, papír, 1996/7, 36,5 x 25,5 cm, sign. vzadu M. Balcar 96/97

ID: 20

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:19

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)