Martin Balcar (1957)

akvarel, papír, 1996, 36,5 x 25,5 cm, sign. vzadu M. Balcar 96

ID: 23

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:22

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)