Martin Balcar (1957)

To byl první v Tricu dělaný

akvarel, papír, 1996, 35,5 x 24,5 cm, sign. PD Balcar 96, rám

ID: 24

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:23

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)