Martin Balcar (1957)

akvarel, papír, 1997, 35,5 x 24,7 cm, sign. vzadu M. Balcar 97, rám

ID: 25

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:24

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)