Jan Beran (1913-2003)

fotograf, člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

Krajina XXVII

olej, překližka, 1993, 60,8 x 91,5 cm, sign. PD J. Beran 93, rám, vzadu přípis autora Landscape XV, olej na překližce

člen skupiny VOX, Svazu českých fotografů a KFA města Brna

ID: 26

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:25

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)