František Hodonský (1945)

Plovoucí rostliny

olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám

ID: 5

Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

Plánované ukončení: 28. 04. 2021 18:04

Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)