Ludmila Jiřincová (1912-1994)

olej, papír, 29 x 19,5 cm, sign. PD Jiřincová, rám, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zahraničních výstav. Její dílo je zastoupeno ve sbírkách Národní galerie v Praze a dalších institucích

ID: 98

Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 06. 05. 2021 15:00

Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)

Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK