František Hubatka (1960)

Pozorování démona

olej, plátno, 2005, 80 x 65 cm, sign. PD Hubatka 2005

ID: 10

Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:09

Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)