František Hubatka (1960)

Přejetá kočka

olej, sololit, 68 x 86 cm, sign. LD Hubatka

ID: 11

Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:10

Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)