František Hubatka (1960)

Odrazy

olej, plátno, 85 x 60 cm, sign. PD Hubatka

ID: 12

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:11

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)