František Hubatka (1960)

Podivné choutky starého paviána

olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

ID: 13

Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:12

Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)