František Hubatka (1960)

Letní stíny

akryl, plátno, 2005, 85 x 70 cm, sign. LD Hubatka 2005, rám

ID: 14

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:13

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)