František Hubatka (1960)

Slepý anděl

olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka

ID: 16

Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:15

Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)