František Hubatka (1960)

V zajetí světla

olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka

ID: 17

Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:16

Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)