František Hubatka (1960)

Chlapec s hlavou na stranu

olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

ID: 18

Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:17

Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)