František Hubatka (1960)

Chronický cvrček aneb podivuhodné přátelství Johna Lennona

olej, plátno, 90 x 80 cm, sign. LN Hubatka

ID: 19

Vyvolávací cena: 10.200 CZK (408 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:18

Aktuální cena: 10.200 CZK (408 €)