František Hubatka (1960)

Kosmická operace

olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

ID: 20

Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:19

Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)