František Hubatka (1960)

Zpívající zajíc

olej, plátno, 80 x 64,5 cm, sign. LD Hubatka

ID: 3

Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:02

Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)