František Hubatka (1960)

Petr a Pavel v Olomouci

olej, plátno, 75 x 90 cm, sign. LN Hubatka

ID: 8

Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:07

Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)