František Hubatka (1960)

Cibulkové prdění

olej, plátno, 2005, 90 x 105 cm, sign. PD Hubatka 2005

ID: 9

Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

Plánované ukončení: 27. 04. 2021 12:08

Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)