Václav Junek (1903-1976)

PF 1969

litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD V. Junek

ID: 105

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2022 14:10

Aktuální cena: 70 CZK (3 €)