Václav Junek (1903-1976)

Bárky

akvarel, papír, 43 x 61 cm, sign. PD Junek

ID: 123

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2022 14:46

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)