Josef Mžyk (1944)

Akt v šatně

akvarel, tužka, papír, 1973, 60 x 43 cm, sign. PD Mžyk Josef 1973, rám

žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

ID: 17

Vyvolávací cena: 8.600 CZK (359 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 15:16

Aktuální cena: 8.600 CZK (359 €)