Olbram Zoubek (1926-2017)

Postava dívky

zlacený reliéfní tisk, 31 x 18 (38,5 x 25) cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk

žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

ID: 14

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu