Václav Stein (1888-?)

Kožlí u Neratovic

olej, lepenka, 46,5 x 58,5 cm, sign. PD V. Stein, rám

ID: 239

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:01

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu