Notre Dame
olej, plátno, lepenka, sign. PD, rám
ID: 29
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:28
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 29