Adolf Doležal (1898-1978)

Notre Dame

olej, plátno, lepenka, sign. PD, rám

ID: 29

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:28

Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu