Adolf Doležal (1898-1978)

Zima

olej, plátno, 60 x 81,5 cm, sign. PD Ad. Doložal, rám

ID: 36

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:35

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu