Zima
olej, plátno, 60 x 81,5 cm, sign. PD Ad. Doložal, rám
ID: 36
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:35
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 36