Matka u kolébky
olej, lepenka, 1936, 48,5 x 65 cm, sign. PD Jan Malý 1936, rám
ID: 37
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:48
Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
ID: 37