Jan Malý

Matka u kolébky

olej, lepenka, 1936, 48,5 x 65 cm, sign. PD Jan Malý 1936, rám

ID: 37

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:48

Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)

Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu