Václav Březina (1862-1906)

malíř, žák Julia Mařáka

V březovém háji

olej, plátno, 74 x 100 cm, sign. PD V. Březina, rám

žák Julia Mařáka

ID: 45

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:56

Aktuální cena: 230.000 CZK (9.584 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu