Otakar Hájek (1887-?)

Žák uměleckoprůmyslové školy v Praze ve speciálce prof. Jakuba Schikanedra, působil v Praze

Lipnice nad Sázavou

olej, kombinovaná technika, deska, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD , rám

žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze

ID: 63

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:02

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu