Lesní krajina
olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám
ID: 80
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:19
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 80