Ludvík Dobeš (1914-1979)

Vysoké Tatry

olej, malířská lepenka, 65 x 82,5 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám

studium na ŠUŘ v Brně

ID: 81

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:20

Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu