Tatry
olej, sololit, 48 x 70 cm, sign. LD, rám, dílo značně poškozeno
ID: 82
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
ID: 82
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)