Tomáš Procházka

Senoseč (náhrdelník)

stříbro 925/1000, syntetický zirkon, rhodiováno, 40,5 g, 2021, 7 x 2,5 cm, sign. punc TP, s dílem jde certifikát

ID: 42

Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

Ukončení prvního podání: 14. 12. 2023 15:00

Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

Odhadní cena: 13 000 – 15 000 CZK