Eduard Ovčáček (1933-2022)

strukturální grafika, lept, 1964, 24 x 17,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 64, rám, č. 10/35 II

Provenience: galerie Zdeněk Sklenář, soukromá sbírka Praha

žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

ID: 10

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)