Jitka a Květa Válovy

Postavy s kameny

suchá jehla, 21 x 30 cm, monogr. LD K.V., sign. PD J. Válová, rám, a.t., DU věnování

ID: 11

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)