Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Rodina

litografie, 2009, 31,5 x 21 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, autorský tisk

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 17

Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)