Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Ecce homo No. 3

litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 18

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)