Václav Špála (1885-1946)

Kytice ve váze

litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zažloutlý papír

žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

ID: 23

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)