Jiří Načeradský (1939-2014)

Za městem

akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 27

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

Ukončení prvního podání: 22. 02. 2024 15:00

Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)